Fantezi Denizci Kostümü 2

Jartiyer bedeni seçimi ne bedende olursanız olun rastgele bir zahmet yaratmaz. Ancak gine de rahatsızlık vermemesi ve sağlıklı bir kullanma sunması karınin jartiyer bedeni seçer alışılagelen bedeninizin bir üzeri üstünde kanunlar yapmanız yararlı olacaktır. şayet jartiyer günlük kullanımda değil yalnızca güdük periyodik giyilecekse bu durumda daha önemsiz jartiyer modellerini tercih kılmak mümkündür.

Jartiyer seçiminde bir diğer önemli gözcü da çorapların uyumluluğudur. Temelı jartiyer ağırlıkmlarında çorap da bulunabilir yalnız çorapsız olan modeller de bulunabilmektedir. Bu yüzden jartiyer çorap seçimi karınin de titiz davranmalı hem rahatlık hem de konfor sağlayan modelleri tercih etmeniz gerekmektedir. Kumaş denli esneme yapmayan bünyeda olmasına, çok çokça sıkmamasına ve dem düzlük bünyeda olmasına uyanıklık etmeniz gerekecektir. şayet çok çokça sıkacak bir çorap tercih ederseniz bu durumda devinim etmeniz çok cebir olacaktır ve bu gidişat da kendinizi kötü hissetmenize şekil hevesliacaktır.

Jartiyer Çorap Çeşitleri ve Fiyatları
Jartiyer fiyatları tercih edeceğiniz modelin kumaş kalitesine, tasar çizimına ve posta gibi bilgilerina gereğince değmedarımaişetmektedir. Jartiyer çeşitleri de ayrımlılık göstermektedir. Estetik beğenileri en güzel şekilde yansıtmak karınin kırmızı jartiyer modellerinden siyah jartiyer çeşitlerine, parafin jartiyer çeşitlerinden deri jartiyer modellerine denli geniş bir yelpazede model bulabilirsiniz. Kumaş dokusu ve renk de jartiyerlerin fiyatlarında değişiklik evetşanması karınin koygun olabilmektedir.

Ancak jartiyeri ve çorabını ali kalitede seçmeniz halinde uzun ömürlü kullanma sunarlar ve hafif şekilde eskime, yıpranma evet da solma göstermezler. Bu gidişat da günlük evetşamda evet da dar süresince jartiyer kullanmaını çok daha hafif hale getirir.