Fantezi Denizci Kostümü 3

Jartiyer bedeni seçimi ne bedende olursanız olun rastgele bir zorluk yaratmaz. Ancak gine bile kırgınlık vermemesi ve sağlıklı bir kullanma sunması için jartiyer bedeni seçerken normal bedeninizin bir üzeri üstünde seçim yapmanız yararlı olacaktır. şayet jartiyer günlük kullanımda bileğil sadece kısaca mevkut giyilecekse bu durumda henüz ıvır zıvır jartiyer modellerini tercih geçirmek mümkündür.

Jartiyer seçiminde bir vesair önemli nokta da çorapların uyumluluğudur. Bazı jartiyer ağırlıkmlarında çorap da bulunabilir ama çorapsız olan modeller bile bulunabilmektedir. Bu yüzden jartiyer çorap seçimi için bile titiz davranmalı hem rahatlık hem bile konfor sağlayıcı modelleri tercih etmeniz gerekmektedir. Kumaş kadar esneme yapmayan yapıda olmasına, çok ziyade sıkmamasına ve dem saha yapıda olmasına dikkat etmeniz gerekecektir. şayet çok ziyade sıkacak bir çorap tercih ederseniz bu durumda hareket etmeniz çok zorla olacaktır ve bu hâlet da kendinizi kötü hissetmenize teknik harisacaktır.

Jartiyer Çorap Çeşitleri ve Fiyatları
Jartiyer fiyatları tercih edeceğiniz modelin kumaş kalitesine, tasar çizimına ve ekip kabil bilgilerina nazaran bileğmedarımaişetmektedir. Jartiyer çeşitleri bile tefavüt göstermektedir. Güzel duyu beğenileri en bol şekilde yansıtmak için kırmızı jartiyer modellerinden siyah jartiyer çeşitlerine, parafin jartiyer çeşitlerinden deri jartiyer modellerine kadar geniş bir yelpazede prototip bulabilirsiniz. Kumaş dokusu ve nitelik bile jartiyerlerin tutarlarında başkalık evetşanması için yakıcı olabilmektedir.

Ancak jartiyeri ve çorabını mürtefi kalitede seçmeniz halinde uzun ömürlü kullanma sunarlar ve palas şekilde eskime, yıpranma evet da solma göstermezler. Bu hâlet da günlük evetşamda evet da beyit ortamında jartiyer kullanmaını çok henüz palas hale getirir.