Fantezi Kostümler Ve Cinsel Roll Play’in Etkisi

Fantezi Kostüm Nedir Ve Ne Amaçla Kullanılır?
Fantezi kostüm son dönemlerde özellikle ilişkide azıcık daha renk izafe etmek talip kişiler aracılığıyla kullanılmaya saksılandı. üste farklı etkinliklerde bile kullanılabilmekte olan fantezi kostümler için heves edilenleri açıklıyoruz.
Fantezi Kostüm Nedir?

Fantezi kostüm, düzgülü kullanılan giyim tarzından farklı bir şekilde tasarlanmış ve farklı fakatçlar dâhilin kullanılan kostümlerdir. Özellikle tensel evetşamda daha işlek ve gır gır bir taban yapmak maksadıyla kullanılır. Fantezi kostümleri içmek, ilişkilere yeni bir buut kazandırmak ve çiftler arasındaki bağı ve samimiyeti arttırmak dâhilin epey yararlıdır.

Ne Amaçla Kullanılır?

Fantezi kostüm, tensel evetşamda daha keyifli bir hale gelmek dâhilin kullanılır. Seks yaşamınızda monotonluğun olması ve normalin dışına çıkamamanız sizi sıkmaya saksıladıysa fantezi kostümler tam sizin dâhilin! Partnerinize daha alımlı çıkmak ve sizi daha şu denli arzulamasını çıkarmak dâhilin farklı bir tarza bürünebilirsiniz. Bu anlamda rastgele bir kostüm yeğleme etmeniz mümkündür. Örneğin özençi-köle, çeri, kolluk, hekim, bacı kabil mesleklerden gelmişçesine sunulan kostümler sebebiyle hem eğlenir hem bile dip bir münasebet evetşarsınız.

Fantezi kostümler sadece tensel evetşamda bileğil, özel günlerde bile kullanılabilir. Mesela sevgilinizle beraberinde yeni sene, sene dönümü kabil özel günlerinizde farklı kostümler yeğleme edebilirsiniz. Mesela Noel Baba ve Noel Anne kostümleriyle yeni yıla girerken ortaya farklı bir gaz yuvarı katabilirsiniz. Bu anlamda gerçekte fantezi kostümleri içmek yaşamınızın her takkadak olanaklı!

Erkekler İçin En Popüler Fantezi Kostüm Seçenekleri
Hayatınıza azıcık heyecan izafe etmek dâhilin fantezi kostümler harika bir alternatif kabil. Özellikle bile, özgüveninizi arttırmak, rutini kırmak ve ilişkinizi renklendirmek isterseniz, fantezi kostümler tam size nazaran kabil. Bu yazımızda, rical dâhilin en pop fantezi kostüm seçeneklerini inceleyeceğiz.
Birgani erkek, fantezi kostümlerini tek özel etkinliklerde kullanırken, diğerleri bile rastgele bir akşam eğlencesinde kullanabilirler. İster seksi bir hayalet, icap korkunç bir canavar, isterseniz bile sporcudan karateciye denli birgani farklı kostüm seçenekleri bulunan.

1. Süper Er Kostümleri
2. Askeri Kostümler
3. Zamanı Kostümler
4. Serseri Joker
5. Palyaço
Süper alp kostümleri her devir en pop erkek fantezi kostüm seçeneği olmuştur. Spiderman, Superman, Batman, Captain America kabil birgani farklı süper alpın kostümleri muhalifmıza çıkmaktadır. Askeri kostümler bile öbür bir pop seçenektir. Hem seksi hem bile çekici bir görünüm kazanmıştırrabilir. Zamanı kostümler ise geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Antika Roma döneminden esinlenen gladyatör kostümleri veya şövalye kostümleri kabil.

Eğer daha çirkin bir şeye yönelmek isterseniz, Serseri Joker veya korkutucu bir canavar kostümü bile harika bir alternatif kabil. Palyaço kostümü ise, özellikle bile bir peçe kullanarak, ağır bir vahşet filmi atmosferi yaratmanıza ruhsat verir.

Erkekler dâhilin en pop fantezi kostüm seçeneklerinden bazıları bunlardır. Siz bile yaşamınıza azıcık heyecan izafe etmek isterseniz, fantezi kostümlerden birini deneyin. ışıklı ilişkiler ve gır gır partiler diliyoruz.